19.3.2012: Krátké zamyšlení nad prací "bezpečáka": 

Z praxe známe řadu případů, kdy se na nás obracejí zákazníci s tím, že sice mají poskytovatele služeb BOZP a PO, ale ten jim v lepším případě pouze zpracoval nějaké dokumenty, ale od té doby k nim nejezdí. Často se zoufalí klienti takových "bezpečáků" na nás obracejí až v okamžiku, kdy už u nich proběhla kontrola státního odborného dozoru a ten shledal v práci stávajícího poskytovatele služeb nedostatky, za které teď hrozí pokuta. 

Naši specialisté BOZP a PO navštěvují klienty spol. ABEPO pravidelně v předem dohodnutých termínech. Pravidelně také aktualizují dokumentaci BOZP a PO a dva- až třikrát ročně provádějí prověrku BOZP na pracovištích.

Jste spokojení s prací svého "bezpečáka"? Pokud ne, není nic lehčího, než si u nás nechat zpracovat nezávaznou cenovou nabídku a vyzkoušet si kvalitu a solidnost našich služeb formou auditu stávajícího stavu BOZP a PO ve Vaší organizaci (včetně návrhu opatření k odstranění zjištěných závad), jehož provedení nabízíme v rámci poradenské činnosti zdarma.

Náš specialista BOZP a PO není biřicem, který by Vám vytýkal závady a hrozil za ně pokutami. Pracovníci fy ABEPO jsou fundovaní poradci, kteří Vám pomáhají chránit hodnoty, zdraví i životy na Vašich pracovištích. Pro další informace, cenové kalkulace nebo objednání auditu nás neváhejte kontaktovat.

Rychlý kontakt

sídlo: Částkova 818/76,
           326 00 PLZEŇ

telefon: 777 669 310

e-mail: info@abepo.cz

 

Řešení na míru

Facebook

TOPlist
(od 7.5.2012)