6.10.2012: V sekci "Ke stažení" jsme zveřejnili všeobecné obchodní podmínky společnosti ABEPO, s.r.o.. Tyto podmínky jsou od dnešního dne nedílnou součástí smluv společnosti ABEPO, s.r.o. a řídí se jimi právní vztahy smluvních stran, pokud není v konkrétní smlouvě upraveno jinak.

Zveřejněním všeobecných obchodních podmínek chceme maximálně ztransparentnit smluvní vztahy - ať už trvající nebo budoucí. Stávající i potenciální klient společnosti ABEPO, s.r.o. má právo a možnost znát přesně, za jakých podmínek naše společnost poskytuje svoje služby a jaké jsou povinnosti smluvních stran vyplývající ze smluvního vztahu.

Objednavatel služeb společnosti ABEPO, s.r.o. je povinen seznámit se s těmito podmínkami a jejich znění před podpisem smlouvy přijmout. Případné změny všeobecných obchodních podmínek si mohou strany vymínit a vyjednat v konkrétní smlouvě.

Se společností ABEPO, s.r.o. tak víte předem, do čeho jdete, což je pro klienta nesporná výhoda;-) Vsaďte s námi na profesionalitu, věcnost a odbornost a staňte se klientem společnosti ABEPO, s.r.o. - společnosti, která bere bezpečnost s rozumem!

Rychlý kontakt

sídlo: Částkova 818/76,
           326 00 PLZEŇ

telefon: 777 669 310

e-mail: info@abepo.cz

 

Řešení na míru

Facebook

TOPlist
(od 7.5.2012)